Saç ekimi operasyonlarında ve dökülme eğilimli, zayıflamış, incelmiş saçların güçlendirilmesinde kendi yağlarınızdan elde edilen kök hücrelerle daha etkin ve hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Artık sağlık ve estetik alanında, doku mühendisliği ürünleri, yan etkiler (alerji, toksik vb.) oluşturma ihtimali yüksek, etkisi hızla kaybolan, hayvansal içerikler ihtiva eden standart uygulamalara nazaran daha uzun, kalıcı ve yüksek etkinlik sağlayarak kendi hücrelerinizle doğal çözümler sunuyor!

Yağdan elde kök hücrelerce zenginleştirilmiş saç ekimi operasyonları neticesinde, hem ekilen saçların tutunması artmakta hem de mevcuttaki saç köklerinin uyarılarak yeni saçların çıkması sağlanabilmektedir. Dünya’da artık saç ekimleri kemik iliğinden, kordon kanından daha fazla kök hücre içerdiği keşfedilen; kişinin kendi yağ dokusundan elde edilen kök hücrelerce desteklenmektedir.

Önemli Bilgi: Yağdan elde edilen kök hücrelerince, elde edilme işlemleri Sağlık Bakanlığı’nca onaylı kök hücre laboratuvarımızda (Türkiye’de tek CNP ruhsatlı) üretilip, kliniğimize transfer edilmektedir. Kliniklerde veya muayenehanelerde bu tip kök hücre eldi edilme işlemleri hasta sağlığı açısından güvenli ve etkili değildir. Sertifikalarımızı sorunuz.